Сушимо взуття швидко – як кам’янчанам підсушити чоботи у дощову погоду
Ось воно і задощило. На жаль, не всі черевики витримають випробування природною стихією і, скоріш за все, ризик дістатися додому з мокрими ногами є у більшості містян. Щоб не застудитись, заваріть гарячого чаю та вдягніть тепленькі шкарпетки, а щоб завтра не крокувати на роботу у сирому взутті – читайте лайфхаки про швидку сушку.
Що варто знати про взуття і дощ?
Єдине взуття, яке без втрат перенесе сиру погоду – це гумові чоботи. Все інше потребує догляду. Тому в ідеалі мати у шафці водовідштовхувальний спрей. Вони є для взуття з тканини, шкіри, замші. Що головне – спреї працюють і, при швидкому пересуванні вулицями, від дощу черевички вбережуть – перевірено.
Взуття не можна сушити під гарячими приладами – так воно пересихає і може втратити форму. Не працюють сушарками мікрохвильовки, духовки та фени – довго і знову ж таки небезпечно.
Так що ж тоді працює?
Спеціальні сушарки. Фахівці на різних сайтах наголошують, що на електросушарці економити не слід – якісний прилад зберігатиме форму чобітків і рівномірно їх сушитиме. Ну а якщо його немає – на допомогу перевірені лайфхаки.
Дієві лайфхаки для швидкої сушки взуття
Лайфхак 1 – газети. Почнемо зі старого методу – пожмакати газети та вкласти їх у черевичок. Якщо постаратися, можна вкладати поступово, заповнюючи усе взуття від носка до п’ятки. Замість газет підійдуть і паперові рушники. А от серветки будуть затонкі для цієї справи.
Заповнивши черевичок, загорніть його у газету і залиште на певний час. Перевіряйте – якщо папір вологий, витягніть та повторіть процедуру.
Лайфхак 2 – наповнювач для туалетів тварин. Так-так, ваш котик не лише для ласки та любові, а й для екстрених випадків. Відмінно вбирає вологу наповнювач для котячих туалетів. Ідеально – щоб він не мав запаху. Набираєте наповнювач у стару шкарпетку, формуєте його всередині – і вкладаєте у черевик. Наповнювачі дійсно дуже гарно вбирають воду і допомагають швидко підсушити взуття.
Бережіть здоров’я та успішної вам сушки!