Театр Кам’янського запрошує на відкриття сезону

29 Вересня, 2021

7 та 8 жовтня Академічний музично-драматичний театр імені Лесі Українки міста Кам’янського відкриває новий, 42-й театральний сезон.

«Ми ретельно готувалися, планували репертуар, і сподіваємося, що в новому сезоні знову вас здивуємо та порадуємо», – наголошують у театрі.

У перші два дні глядачів чекає гала-концерт «Театр – життя!» – феєричне дійство, яке поєднує музику, вокал і хореографію, класику і сьогодення, гумор і лірику. І досвідчені театрали, і новачки зможуть на кілька годин зануритися у вихор емоцій разом з артистами оркестру, балетом, вокалістами та ведучими, які відверто і з гумором відкриватимуть таємниці театру.

В умовах «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки театр працює з дотриманням карантинних вимог. Глядачі розміщуються у шаховому порядку (наповненість залу – 50%). Усім відвідувачам вимірюють температуру безконтактним способом. Відвідування вистав можливе тільки в захисних масках.

Квитки на жовтневі вистави вже можна придбати на сайті театру, а також замовити за телефонами: +38 (068) 680 74 30, +38 (097) 869 85 71. Відділ з організації глядачів: +38 (067) 496 72 81.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg

Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/

Instagram: https://www.instagram.com/kamianske_trk_mis/?hl=ru

Telegram: https://t.me/trk_mis

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram