Терористи забрали ще одне життя: від вибухів загинув лось, який був на реабілітації

10 Липня, 2024 |

Під час масованої ворожої атаки 8 липня, російські терористи забрали ще одне життя, через російський обстріл загинув лось. Він був на реабілітації в Центрі порятунку диких тварин Наталії Попової.

У цього лося був дуже важкий шлях порятунку, на вихідних його врятували завдяки зусиллям Наталії Попової, команди рятувальників ДСНС та допомозі UAnimals.

Терористи забрали ще одне життя: від вибухів загинув лось, який був на реабілітації / Відео: UAnimals

Тварину помітили на території Інституту металофізики Академії наук у Голосіївському районі Києва. Щоб безпечно повернути лося в дику природу, потрібно було його зловити – а це ще за задачка із зірочкою.

«Ми звернулися за допомогою до ДСНС, щоб вони підняли в повітря дрон і відстежили лося на великій території інституту. Потім Наталя Попова змогла зі шприцемета ввести тварині снодійне», – розповідають активісти UAnimals.

Та під під час рятувальної операції лось травмував щелепу і було неможливо відпустити його в природу у такому стані, він би загинув від болю та неможливості добути їжу. Тож його негайно доставили на операцію.

Лося прооперували і у тварини були всі шанси швидко відновитися та повернутися у дику природу. Але вранці 8 липня під час російського обстрілу, через звуки вибухів, лось перелякався і з усієї сили вдарився об стіну вольєру.

Звір помер. Загиблий лось – це ще одна жертва російського терору.

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити