+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

Понеділок, 5 Грудня 2022 03:12:55

новини на пульсі:

У Білорусі розширять приводи для смертної кари

05 Травня, 2022

Як повідомляє видання Медуза, признана “іноземним агентом” в РФ, верхня палата парламенту Білорусі схвалила поправки в Кримінальному кодексі щодо розширення застосування смертної кари.

Володимир Андрейченко, голова Палати представників в коментарі до проєкту Закону пригадав діяльність залізничних диверсантів.

Відтепер у країні найвищу міру кари можуть застосувати, якщо людина планує або скоює замах на:

  • Вбивство державного або громадського діяча у зв’язку з його державною або громадською діяльністю з метою впливу на прийняття рішень органами влади, залякування населення, дестабілізації громадського порядку;
  • Теракт із застосуванням об’єктів атомної енергії, з використанням радіоактивних речовин або ядерних матеріалів, хімічних чи біологічних речовин;
  • Вбивство представника іноземної держави чи міжнародної організації з метою провокації міжнародних ускладнень чи війни.

 

Судячи з останнього пункту, послам чи журналістам на території посібника держави-агресора робити немає чого, адже під “провокацію” зараз може потрапити все, що завгодно.

Нагадаємо, що Білорусь залишається останньою країною на території сучасної Європи, де смертна кара практикується й досі. Проводять її шляхом розстрілу.

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин