У Дніпрі з’явилися сталеві вузли

05 Вересня, 2021 |

2 вересня на Яворницького у Дніпрі встановили скульптуру у вигляді двох вузлів і таким чином завершили реконструкцію вулиці. Композиція отримала назву «Inside». У департаменті благоустрою та інфраструктурі Дніпра кажуть, що це чудове місце для призначення зустрічей та проведення креативних фотосесій.

Скульптура “вузли” у Дніпрі

Аби реалізувати проєкт знадобилося 6 місяців, адже артоб’єкти виконані зі сталі, що не ржавіє. Висота однієї скульптури складає більше двох метрів, а вага – більше 500 кг. Розташували вузили навпроти Преображенського собору.

«У вузлах ми намагалися відобразити процес, що постійно відбувається у нас всередині – боротьбу. А матеріал обрали, бо Дніпро дуже відоме за виготовленням металу. Вважаю, що містянам вони припадуть до душі», – розповів дизайнер інсталяції Валерій Кузнєцов.

Вузли на вул. Яворницького у Дніпрі

Вузли стали останніми у створенні семи терас на вулиці Яворницького. Серед іншого тут є тераса-сад, артзона для лекцій та зустрічей, солярій, зона зі столиками та дитяча зона. Творрці інсталяції кажуть, що огороджувати скульптури не планують, аби дніпряни і гості міста могли вільно доторкнутися до них. Також тут встановлять лавки для відпочинку.

 

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити