![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2021/11/zajn-1.jpg)
У Кам’янському провели тренінги для випускників закладів профтехосвіти
У рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти Кам’янський міський центр зайнятості провів тренінги для випускників закладів профтехосвіти.
Як пройти співбесіду? Як себе презентувати? Що казати роботодавцю? Ці питання дуже хвилюють претендентів на робоче місце, особливо тих, хто шукає роботу вперше.
Зокрема, 25 листопада учням Кам’янського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів надали професійні рекомендації щодо підготовки до співбесіди з роботодавцем та порадили бути щирими і відкритими.
«Кожне нове інтерв’ю – це досвід, через який ви стаєте мудрішими, більш професійними і впевненими в собі», – зазначили фахівці з профорієнтації. Студентам розповіли про послуги служби зайнятості та побажали успіху в пошуку роботи мрії.
Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/image-3-768x432.jpg)
Гречка стане дорожчою: невтішні прогнози зростання цін
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/zag.jpg)
Лляний одяг: як вибрати і носити найкращі натуральні тканини для стильного і зручного образу
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/2222-768x449.webp)
Перші 7 раніше ув’язнених жінок приєдналися до лав ЗСУ
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/foto-halka_large-768x499.jpg)
У Кам’янському 80 будинків залишилися без води
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/452413511_891595293007302_2918750404800744723_n-768x576.jpg)