У Кам’янському привертали увагу до проблеми торгівлі людьми

19 Жовтня, 2021

Уже четвертий рік поспіль департамент соціальної політики Кам’янської міської ради приєднується до заходів Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, який відзначається 18 жовтня.

Найбільш поширена у світі форма експлуатації людини – трудова. Якщо раніше майже 85% постраждалих від неї становили жінки та дівчата, то зараз 60% потерпілих – чоловіки.

Експлуатація охоплює широке коло ситуацій та стосується як дітей, так і дорослих, працю яких можуть використовувати на будівництві, у сільському господарстві, приватних хазяйствах, на тяжких низькооплачуваних роботах.

Для торгівлі людьми немає національностей, кольору шкіри або рівня освіти та заможності. Постраждати може будь-хто, особливо в умовах економічної кризи та збройного конфлікту, коли складні життєві обставини змушують людей погоджуватися на ризикові пропозиції працевлаштування.

У цьому році на Дніпропетровщині 6 осіб отримали статус постраждалих від торгівлі людьми. Це 5 чоловіків та жінка. Із 2012 року в області такий статус надано 59 особам.

Із 2017 року від торгівлі людьми постраждали двоє мешканців Кам’янського.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram