• UA
 • RU
 • У Кам’янському районі триває створення пожежних команд

  29 Березня, 2024

  Створення безпечного простору в територіальних громадах Кам’янського району, зокрема розгалуження мережі пожежних команд в сільській місцевості, є одним з пріоритетних завдань Кам’янської районної військової адміністрації. На цьому наголосив начальник Кам’янської РВА Олег Гапіч.

  Він зазначив, що у Верхівцевській, Лихівській та Божедарівській територіальних громадах місцеві пожежні команди вже діють. Наразі РВА працює над створенням таких у П’ятихатській та Верхньодніпровській міських громадах.

  У Кам’янському районі триває створення мережі пожежних команд

  Для вивчення питання «на місці» Олег Гапіч доручив заступнику начальника райвійськадміністрації Олегу Карнацькому провести з П’ятихатським міським головою Гілалом Ісаєвим робочу зустріч за участю начальника Кам’янського районного управління ГУ ДСНС у Дніпропетровській області Володимира Яреми. До наради також долучився помічник начальника ДСНС Дніпропетровщини, полковник служби цивільного захисту Едуард Горбачов.

  Обговорили питання створення та утримання місцевої пожежної команди у селі Жовте П’ятихатської громади для захисту територій від пожеж, особливо в період зростання числа займань в екосистемах. За результатами зустрічі визначили першочергові завдання та пріоритетні напрямки для пришвидшення створення пожежної команди.

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити