![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2021/09/ukr.jpg)
У Кам’янському планують розвивати українську мову
Проєкт рішення «Про заходи щодо забезпечення розвитку і функціонування української мови як державної у Кам’янській громаді» внесено на засідання виконкому, призначене на 20 вересня.
Заходи передбачають моніторинг виконавчих органів міськради на предмет дотримання законодавства із застосування державної мови, підтримку громадських ініціатив щодо поширення і популяризації української мови.
Планується підвищувати якість викладання державної мови в закладах освіти, поповнювати фонди шкільних бібліотек, забезпечувати мистецькі та дитячо-юнацькі спортивні школи україномовною навчальною літературою.
Міські бібліотеки матимуть проводити заходи, спрямовані на формування національної ідентичності через українську мову. У міських ЗМІ плануються обговорення актуальних питань української мови та завдань щодо підвищення її авторитету і престижності, посилення консолідуючої ролі.
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/7e13b35c94119ea49355004ec8968a92-768x480.jpeg)
Поливайте обережно, навіть у спеку: як не «спалити» свої рослини
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/56c6c4ccb482f12edceea49dc7fee183-768x430.jpeg)
Випускники шкіл Кам’янського, які отримали 200 балів на НМТ
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/images_cms-image-000120124-768x402.jpg)
Чому на городі псуються огірки та як це виправити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-26_15-00-49-768x512.jpg)
Кам’янське допомагає ЗСУ боронити країну
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/istockphoto-1650125710-612x612-1.jpg)