+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

10.63

EUR

31.31

Четвер, 26 Травня 2022 05:05:45
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

10.63

EUR

31.31

новини на пульсі:

У Кам’янському відзначили День захисників та захисниць України

14 Жовтня, 2021

На Майдані Героїв зібралися ветерани міста, родини загиблих бійців, представники міської влади, волонтери та громадськість. Відкрили церемонію гімном України. Зворушливі слова, символічні пісні – усе це подяка чоловікам та жінкам, які самовіддано пішли на захист цілісності та незалежності своєї держави. Не стримували сліз навіть витривалі.

 

 

 

 

За дорученням міського голови Андрія Білоусова, його заступниця Світлана Колісніченко, а також голова Кам’янського штабу Нацзахисту Віталій Чернявський вручили військовим відзнаки «За честь та мужність», а також медалі «Захисник України». Після нагородження відбулося і вручення родинам загиблих бійців другого тому книги «Життя обірвані війною», видання якої ініціювала ГО «Патріо-2015» і «Родини загиблих Героїв».

На знак подяки, поваги та пам’яті присутні поклали квіти до пам’ятника журавлям, а також до стел, де викарбувані імена усіх загиблих героїв з Кам’янського від початку війни.

 

 

 

 

 

На знак подяки, поваги та пам’яті присутні поклали квіти до пам’ятника журавлям, а також до стел, де викарбувані імена усіх загиблих героїв з Кам’янського від початку війни. Після цього учасники рушили на кладовище Соцміста, де поховані бійці. Тут відбулося відкриття пам’ятного хреста присвяченого воїнам, які поклали життя за Україну. Церемонію освячення хреста та панахиду за загиблими провів отець Ігор Пагулич, настоятель Парафії преображення Господнього УГКЦ.

 

 

 

 

 

 

 

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин