У Кам’янському завдяки грантам відкриється новий стоматологічний кабінет і реабілітаційний центр

17 Червня, 2024 |

За програмою «Власна справа» визначено 369 чергових переможців 10-го періоду, які подавали заяви на отримання мікрогранту з 6 по 19 травня 2024 року. Вони отримають гранти на створення або розвиток бізнесу та мають створити 718 нових робочих місць.

Про це повідомили в Дніпропетровському обласному центрі зайнятості.

Загалом із початку дії програми передбачено створення майже 38 тисяч нових робочих місць. Серед чергових грантоотримувачів – 14 мешканців з Дніпропетровщини.

Завдяки грантовій програмі у Дніпрі розширить свою діяльність компанія, яка спеціалізується на наданні послуг з розробки сайтів та мобільних додатків, відкриється магазин м’ясних продуктів, косметологічна клініка і репетиторський центр. Також запрацює виробництво зоотоварів та текстилю для дітей.

У Кривому Розі підприємниця відкриє фітнес-зал. Також у місті запрацюють два пункти з очищення питної води. Крім того, завдяки грантовим коштам розшириться підприємство по роботі з каналізаційними системами.

У Кам’янському відкриється реабілітаційний центр та стоматологічний кабінет, а у Павлограді – масажний кабінет. У Жовтих Водах запрацює студія з корекції фігури.

Загалом з початку цього року нараховується 147 грантоотримувачів.

Прийом заявок за урядовою програмою «єРобота» триває. За додатковою інформацією стосовно отримання мікрогранту слід звернутися до фахівців Кам’янської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості за адресою: вул. Медична, 6, або зателефонувати: (068) 684-03-62.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити