![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2021/10/aul.jpg)
«Вокзальних» грабіжників затримали в Кам’янському
Поліцейські Кам’янського затримали двох чоловіків за пограбування на залізничному вокзалі. Нападники відібрали у 54-річної жительки Аулів сумочку з телефоном, грошима та документами.
Це сталося 15 жовтня близько 17:00 у підземному переході вокзалу. Один грабіжник вихопив у жінки з рук сумочку та кинув своєму приятелю, який швидко втік із викраденим.
Але в цей час до потерпілої підбігли знайомі, схопили одного з чоловіків та передали поліцейським. Протягом години оперативники встановили особу другого грабіжника та затримали і його. Нападниками виявилися жителі Закарпатської області 20 та 22 років.
Молодикам повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України та обрали запобіжний захід – тримання під вартою.
Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-21_20-04-29-2-e1721654010247-768x737.jpg)
Майже кожного дня у пожежах заживо гинуть дикі тварини
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/screenshot_3-3-768x538.png)
У Київському національному університеті відновлять вивчення білоруської мови
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/20240718141150-6877-768x576.jpg)
Колишня резиденція януковича “Межигір’я” знову вікрилася і змінила статус
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/policziya-768x388.jpg)
У Кривому Розі знайшли тіло людини без ніг
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-22_15-10-31-3-768x576.jpg)