+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

13.29

PLN

8.742

Субота, 3 Червня 2023 11:06:21
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

13.29

PLN

8.742

новини на пульсі:

Викрадене з України зерно вже в Середземному морі – Росія намагається влаштувати новий голодомор

11 Травня, 2022

Ми вже повідомляли про те, як рашистські окупанти крадуть у фермерів їхній врожай. На сьогодні ця історія набула нових приголомшливих деталей. Головне управління розвідки МО України у своїх офіційних каналах зв’язку з громадськістю повідомило, куди саме вивозять українське зерно та овочі.

Як йдеться у повідомленні, зерно просто зараз прямує до країн Близького Сходу.

Наразі відомо, що значна частина викрадених з України зернових знаходиться на суховантажних суднах РФ в акваторії Середземного моря. Найбільш вірогідна країна призначення вантажу – Сирія. Звідти контрабандою зерно може постачатись до інших країн Близького Сходу.

Продовжується також вивезення викраденого продовольства на територію РФ та окупованого Криму.

Наприклад, у Пологах Запорізької області зерно та насіння соняшника зі сховищ готують до транспортування. З цією ж метою вилучається врожай, який зберігався на складах.

З Енергодару в напрямку Кам’янки-Дніпровської під охороною військових виїхала колона російських КамАЗів та DAF, завантажених зерном. Кінцевий пункт призначення колони – окупований Крим.

У селі Волохів Яр Харківської області колабораціоністи допомагають окупантам вивозити зерно з ангарів. Зерновози відправляються до російського кордону.

Вже 1500 тонн зернових вивезено зерновозами фірми “Кримзернотранс” з Малої Лепетихи Херсонської області до окупованого Криму.

У розвідки є інформація, що, окрім зерна, окупанти вивозять в Крим великі об’єми викрадених в Україні овочів – буряк, картопля, капуста.

 

Геноцид українського народу продовжується. Загарбники принесли війну в наш дім. Судячи з усього, наступним етапом операції зі знищення нашої нації є голод. Але вже майже 27 000 ліквідованих Збройними Силами України окупантів лише закріпили віру в те, що на нашій землі їх чекає лише ганебна смерть.

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин