Як кисневий порошок заміняє всі засоби для прибирання вдома
Часто буває, що звичайий порошок для прання не може позбутись набридливої плями на улюбленій футболці. Чи невідомого походжееея забруднення красується на стіні. Допомогти вирішити ці побутові задачі допоможе кисневий порошок – універсальний засіб на всі випадки життя.
З чого складається кисневий порошок
Цей універсальний засіб складається з перкарбонату натрію. На вигляд це округлі білі гранули без запаху. Вони добре розчиняються у воді, екологічні та абсолютно безпечні для людини.
Як користуватися кисневим порошком
Зазвичай, порошок використовують для відбілення та виведення плям з одягу. Його можна закинути як у спеціальній відсік пральної машинки (в середньому це 3 ст.л.), так і прати вручну – для цього візьміть 1-2 ст.л. засобу разом з пральним порошком. Засіб треба розвести у гарячій воді та залишити речі на кілька годин. Після цього вбрання треба випрати, як зазвичай.
"Важливо пам’ятати, що ефект від кисневого порошку можна отримати лише тоді, коли його треба розвести в гарячій воді. Його дія починає активізовуватися від 40°C, а забруднення виводяться при температурі 60-95°C", – пишуть експерти.
Порошок також обирають для миття посуду у посудомийній машині, дезинфекція ванної кімнати, миття плит та кухонних поверхонь та видалення пригорілої їжі зі сковорідки. Щоб скористатися ним, треба всього лише розвести у гарячій воді, а тоді губкою чи ганчіркою мити поверхні.
Що НЕ можна прибирати та прати з кисневим порошком
Забороняється прати речі з таких матеріалів:
- шовк;
- вовна;
- шкіра.
Також забороняється мити з порошком:
- лінолеум;
- лаковані поверхні;
- фарбовані поверхні;
- лакіровані поверхні;
- алюміній.