+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

37.29

Вівторок, 9 Серпня 2022 07:08:37
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

37.29

новини на пульсі:

Юні артисти Кам’янського здобули три перших місця на міжнародному фестивалі

13 Квітня, 2022

Вихованці творчої майстерні «Гармонія» Академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки завоювали одразу три перші місця на міжнародному фестивалі юних талантів «Golden Time», який щороку проходить у столиці Великої Британії – Лондоні. Цього року у фестивалі брали участь талановиті діти з майже 20 країн світу, творчі роботи оцінювало авторитетне журі.

Творча майстерня «Гармонія» кам’янського театру здобула три перші місця в номінації «Театр» у змішаній віковій категорії, отримавши майже максимальні оцінки від журі. Дипломами відзначено всі роботи, надіслані на конкурс: вистава «Легенди Нарнії» (загальна оцінка журі – 97,5%), поетичний етюд «Казка» (96,5%), вистава «Сонце серед ночі» (97,5%).

«Ми не вперше беремо участь у творчих конкурсах і фестивалях, проте всі ці конкурси були в Україні. І нам було дуже цікаво спробувати свої сили на міжнародному рівні, було дуже цікаво, як будуть сприйняті наші роботи за кордоном експертами зі світовими іменами. Тому перемога у фестивалі «Голден Тайм» має для нас дуже велике значення. І не просто перемога, а ті високі оцінки, які поставили нам члени журі. Це приємно! Це той показник, яким дійсно можна пишатись. Це дуже важливо для дітей, щоб вони розуміли і знали, на якому високому рівні знаходяться їхня підготовка і творчий потенціал», – зазначила Марина Юрченко, заслужена артистка України, одна із керівників студії.

«Щиро вітаємо всіх вихованців Творчої майстерні та їх керівників з перемогою і бажаємо нових творчих успіхів», – наголошують у театрі.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин