+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

13.29

PLN

8.742

Субота, 3 Червня 2023 11:06:09
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

13.29

PLN

8.742

новини на пульсі:

За відмову рашистам у співпраці фермерів заганяють у “колгоспи” та відбирають зерно

04 Травня, 2022

За відмову окупантам у співпраці фермеру обстріляли будинок з БТР. Це відбулося на Луганщині в окупованому Сватові після фермерських зборів, організованих рашистами, повідомляє виданню “Настоящее Время” голова луганської ОВА Сергій Гайдай. На зборах фермерів поставили перед фактом того, що вся їхня земля, техніка та інші активи повертаються до “комунальної власності”, тобто своєрідного колгоспу на кшталт рядянських часів. Зі слів Сергія Гайдая, один з фермерів публічно виказав свою незгоду.

«Я все життя трудився на землі, я поклав туди здоров’я, велику кількість сил та коштів. У мене є результат, я заробляю гроші. Це моя земля, моя техніка. На мене працюють люди. І ви хочете, щоб я усе віддав в колгосп? Я цього не хочу», — фермер.

Увечері того ж дня під його будинком на БТР з’явилися російські військові та розстріляли дім фермера. На щастя, люди залишились живі.

Гайдай додав, що таким чином методом залякування окупанти пригнічують будь-яке бажання сперечатися.

 

Нагадаємо, що за офіційною інформацією Міністерства аграрної політики та продовольства України, з окупованих територій у сукупності рашисти вже вивезли близько 400 000 тонн зерна – це 1/3 зернових запасів в областях.  Про це в ефірі телеканалу “Еспресо” розповів перший заступник міністру аграрної політики Тарас Висоцький.

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин