У Кам’янському визначили перелік майбутніх ліцеїв

18 Жовтня, 2021

13 жовтня в Кам’янському пройшло засідання тимчасової робочої групи з формування ефективної мережі профільних закладів освіти міста.

Засідання очолив перший заступник міського голови Олександр Чернишов. До робочої групи увійшли представники департаментів з гуманітарних питань та економічного розвитку, депутати міської ради, члени постійної комісії міськради з гуманітарних питань.

На засіданні визначили необхідну кількість та перелік академічних ліцеїв, що діятимуть із 2027/2028 навчального року як профільні заклади. Рішенням робочої групи в місті з вересня 2027 року буде створено сім профільних закладів: два на лівобережжі (ліцей НІТ, гімназія №39), чотири в центральній частині (технічний ліцей ім. Анатолія Лигуна, гімназія №11, колегіум №16, ліцей №13) та один ліцей у Соцмісті (на базі СЗШ №20).

Робоча група доручила департаменту з гуманітарних питань розробити детальний план переходу цих закладів у статус ліцеїв для затвердження на наступному засіданні в листопаді. Також передбачено можливість змін у визначеній мережі ліцеїв – залежно від потреби в кількості профільних класів станом на кінець 2026 року.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram