Зірка цьогорічного Євробачення

06 Лютого, 2024

Цими вихідними українці обирали артиста, який представить Україну на пісенному конкурсі Євробачення. Нагадаємо, що переможцями нацвідбору стали Alyona Alyona та Jerry Heil з піснею «Tereza&Maria». Але окрім співаків, глядачам полюбилася перекладачка жестової мови нацвідбору Катерина Заботкіна. Мережею одразу стали поширюватися меми та відео із захопленими коментарями про роботу перекладачки жестової мови.

Що ж ми про неї знаємо? Катерина Заботкіна родом із міста Кропивницький. Навчатись жестової мови почала самостійно в 16 років, продивляючись відео в YouTube. Також у дитинстві займалася хореографією, глядачі відбору були захоплені її пластичністю. Пізніше, коли Заботкіна вже брала участь у фестивалях як перекладачка, почала займатися з професійним викладачем жестової мови.

Цьогоріч перекладачам спала на думку ідея про запис фрагментів пісень, які візьмуть до участі в національному відборі Євробачення. Вирішили спробувати та записати тизер, щоб люди з порушеннями слуху могли побачити уривки. Так все і почалося.

“«Євробачення» — це найголовніша музична подія року. І вона тепер стала доступнішою для ще більшої кількості людей. Як на мене, це фантастично. Це величезна честь та величезна відповідальність, адже аудиторія шоу дуже велика. Тут перед собою я ставила дві цілі. По-перше, щоб нечуючі люди розуміли усю різноманітність і цікавість української музики. Адже усі пісні дуже різні та несхожі між собою. Вони всі строкаті та «смачні». Це просто фантастично було їх усі показувати, передати автентичний підхід виконавців. А друга мета — це популяризація жестової мови і інклюзії”, — говорить Катерина.

Перекладачка відчула ритм, передала зміст пісень та те, що відбувалося на сцені. Катерина зробила це дуже красиво. Показувала навіть музичні інструменти, працювала виразом обличчя, очима, не тільки руками, тобто передала атмосферу.

Тому Катерину сміливо можна назвати Відкриттям цьогорічного нацвідбору! Маємо надію, що згодом побачимо її на сцені Євробачення у Стокгольмі.

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити

«Мир» запрошує кам’янчан та гостей міста на кращі кінопрем’єри

Комунальний заклад Кам’янської міської ради «Кіноконцертний зал «Мир» пропонує глядачам нові зустрічі в сучасному кінозалі....

«Дніпробуд» у Кам’янському: десять фактів з історії району

Ілюстрація зі статті: Демюр Ю. Архитектура Днепродзержинского гидроузла // Строительство и архитектура. – 1966. –...

У відділеннях поліції Кам`янського району облаштовані пункти обігріву

Дані пункти оснащені всім необхідним для громадян. Як повідомили у Кам`янському районному управління поліції, в...

Фоторепортаж: Як SHUMEI в Кам’янському виступав

Молодий співак з харизматичним вокалом Олег Шумей виступав 20 січня презентувавши свій перший альбом “Комета”....

Двох вуличних грабіжників затримали в Кам’янському

За пограбування перехожих поліцейські Кам’янського затримали двох зловмисників. Про це повідомили в районному управлінні поліції....