+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

10.63

EUR

31.31

Четвер, 26 Травня 2022 04:05:30
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

10.63

EUR

31.31

новини на пульсі:

10 вересня – Всесвітній день запобігання самогубствам

10 Вересня, 2021

Щороку 10 вересня відзначається Всесвітній день запобігання самогубствам, заснований Всесвітньою організацією охорони здоров’я у 2003 році.

За світовою статистикою, кількість спроб суїциду і летальних випадків з кожним роком зростає. Одна з головних проблем – це те, що на самогубство зважується молодь.

Як правило, думки про самогубство приходять у кризових станах. Люди, які вчиняють суїцид, зазвичай страждають від сильного душевного болю і перебувають у стані стресу, депресії, відчувають неможливість впоратися із своїми проблемами і дивляться в майбутнє без надії. Людина стає замкнутою, конфліктною, спостерігаються емоційні зміни, агресія до навколишніх, відмова від їжі, порушення сну, немотивовані порушення настрою, страхи.

Фахівці наголошують: дуже важливо навчитись знаходити вихід із психотравмуючих ситуацій, дивитись на проблему з іншої, позитивної сторони. Чим більше у людини різноманітних інтересів, тим краще.

Необхідно підвищувати свою самооцінку: думати про себе з повагою, відзначати свої достоїнства і якості, ставити їх над недоліками. Потрібно навчитися радіти тому, що маєш, відзначати будь-які дрібниці.

Прийшовши додому, залишайте всі проблеми на роботі та давайте можливість своєму тілу відпочити. Постійне зациклення на проблемах тільки посилить поганий настрій і викличе негативні емоції.

Діти та підлітки більше за інших схильні до суїциду. Дуже важливо дати зрозуміти дитині, що її люблять і цінують, і що вона завжди знайде підтримку у разі будь-якої проблеми.

Правильне харчування відіграє важливу роль у профілактиці депресивних станів. Повноцінний і збалансований раціон – запорука здорового організму і психічного здоров’я.

Відмовтесь від шкідливих звичок. Вони тільки дратують та погано впливають на організм у цілому.

До усіх підозр на суїцидальні настрої слід ставитися серйозно. Якщо ви помічаєте проблему, зверніться за консультацією до фахівця. Кваліфікований спеціаліст визначить, яка саме допомога потрібна.

У Кам’янському психологічну допомогу можна отримати у психоневрологічному відділенні міської лікарні №1.

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин