+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

13.29

PLN

8.382

Неділя, 26 Березня 2023 05:03:56
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

13.29

PLN

8.382

новини на пульсі:

12 травня – Всесвітній день медичної сестри

12 Травня, 2022

Щороку 12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри. Про це нагадали в Міському медичному центрі здоров’я та медицини спорту Кам’янського.

Цей день за рішенням Міжнародної організації Червоного Хреста святкується щорічно у день народження англійської сестри милосердя Флоренс Найтінгейл (1820-1910), фундаторки професії медсестер та ініціаторки реформи шпиталів. В Україні свято відзначається з 1997 року.

У Кам’янському працює 868 медичних сестер, більшість з яких навчалися у міському медичному коледжі. Випускниці  закладу здобували неодноразові перемоги на конкурсах професійної майстерності, як обласних, так і республіканських. Переможниця обласного конкурсу 2002 року Яна Кармаєва успішно закінчила Дніпропетровську державну медичну академію та працює акушером-гінекологом міської лікарні №9. На шостому Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «Ескулап-професіонал» для медичних сестер 1-ше місце посіла медсестра відділення анестезіології та інтенсивної терапії міської лікарні швидкої медичної допомоги Ганна Суп.

На Дніпропетровщині діє громадська організація «Дніпропетровська обласна Асоціація сестер медичних «Професійний ангел», яка щорічно проводить Всеукраїнський конкурс МОЗ для медсестер та медбратів «Лідери змінюють світ». Міські конкурси професійної майстерності організовує головна медсестра міста Тамара Іванівна Тихан, для якої співпраця з Асоціацією є не просто членством, а й активною позицією.

«Медсестра – не просто професія, це стан душі, здатність щохвилини співчувати людському болю і стражданню та сповна надавати необхідну медичну та психологічну допомогу хворому.

Дорогі, шановні й такі улюблені медсестри, в цей день приймайте найщиріші слова подяки за все, що ви робите щодня. Адже часом ви просто вважаєте, що виконуєте свій професійний обов’язок, а насправді повертаєте людину до життя. Спасибі кожній з вас за те тепло і ласку, якими ви щодня обдаровуєте своїх пацієнтів, спасибі за слова підтримки. Будьте самі завжди здорові, і головне – живіть в любові. Бажаємо вам професіоналізму, віддачі, милосердя, терпимості, поступливості, працьовитості і вдячних пацієнтів!» – такими словами привітали колег у Міському медичному центрі здоров’я та медицини спорту.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин