Кам’янські соцпрацівники проходять курс «Самодопомога Плюс»

05 Травня, 2023

На Дніпропетровщині для соціальних працівників проводять навчання з психологічної підтримки. Щоб впоратися зі стресом самостійно та допомогти іншим.

Курс «Самодопомога Плюс» цьогоріч пройшли більш ніж 300 мешканців регіону. Про це повідомили в обласній державній адміністрації.

«Навчаємо фахівців, які працюють з переселенцями, родинами захисників. Допомагаємо їм справлятися зі стресом. Вони потребують такої підтримки, адже постійно стикаються з травмуючими подіями. Часто бувають виснаженими і розгубленими. Це нині актуальна і необхідна підтримка», – зазначила директорка департаменту соціального захисту Дніпропетровської ОВА Олена Кришень.

Цьогоріч для соцпрацівників провели 175 занять. Тренерка Леся говорить, що психологічні вправи допомагають людям заспокоїтися та відволіктися від проблем.

«Прищеплюємо навички психологічної самодопомоги. Розпочинаємо заняття із вправи «заземлення». Для цього потрібно зручно сісти, розслабитись і стабілізувати дихання. Потім – випити каву або чай. При цьому зосередитись на смаку, запаху, звернути увагу на посуд. Чим частіше практикуємо вправи – тим краще виходить», – підкреслила психологиня.

До проєкту долучилися соціальні працівники з Дніпра, Жовтих Вод, Кам’янського, Павлограда, Покровської, Петриківської, Криничанської, Обухівської, Миколаївської, Затишнянської та Юр’ївської громад. Тепер досвідом діляться з мешканцями, які постраждали від війни.

Тренінги тривають, їх проводять щотижня. Заняття – безкоштовні. Щоб долучитися, слід зателефонувати за номерами: (056) 370 48 19 або (056) 370 48 20.

Навчальний курс – від Всесвітньої організації охорони здоров’я. Це частина «Національної програми психологічної допомоги населенню, що постраждало внаслідок воєнних дій агресора». Вона ініційована першою леді Оленою Зеленською.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити