+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

13.29

PLN

8.742

Субота, 3 Червня 2023 11:06:04
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

13.29

PLN

8.742

новини на пульсі:

На Каметсталі ефективно працює Система менеджменту якості

19 Травня, 2023

Каметсталь успішно підтвердила відповідність міжнародним стандартам Системи менеджменту якості у коксохімічному виробництві підприємства.

Стабільне функціонування і розвиток Системи менеджменту якості, ефективні заходи, спрямовані на виробництво продукції, яка відповідає вимогам вітчизняних і зарубіжних споживачів, – один з пріоритетних напрямів діяльності Каметсталі разом з іншими підприємствами Групи Метінвест.

У квітні 2023 року сертифікаційне товариство «Технічні та управлінські послуги» – незалежний орган із сертифікації, який є офіційним представником концерну TÜV Austria в Україні, провів на Каметсталі другий наглядовий аудит Системи менеджменту якості при виробництві та реалізації коксохімічної продукції на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

Відсутність критичних зауважень з боку аудитора вчергове підтвердила, що Система, яка успішно функціонує на коксохімічному виробництві підприємства з 2007 року, цілком відповідає вимогам зазначеного міжнародного стандарту.

Віктор Дембицький, директор з технології та якості:

– У сучасних економічних умовах все більше уваги приділяється якості продукції та її відповідності вимогам споживачів. Система менеджменту якості на Каметсталі – це одна з першочергових складових загальної системи управління підприємством, призначена забезпечити стабільність якості продукції або послуг та підвищити задоволеність споживачів. Успішно проведений аудит підтверджує ефективність нашої роботи з розвитку і вдосконалення цієї системи.

Дія сертифікату відповідності на виробництво та реалізацію коксохімічної продукції, виданого Каметсталі сертифікаційним товариством TÜV Austria, продовжена ще на рік.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин