• UA
 • RU
 • На Каметсталі реалізують важливий енергоефективний проєкт

  15 Травня, 2023

  На Каметсталі приступили до реалізації інвестиційного проєкту, спрямованого на накопичення коксового газу для його подальшого використання у виробництві. Мета – економічна ефективність та енергетична незалежність.

  На майданчику енергосилового цеху підприємства розпочався перший етап робіт з будівництва установки системи накопичення коксового газу в газозбірниках для подальшого його повернення у газову систему комбінату.

  В основі проєкту – сучасна технологія збирання надлишкового коксового газу, який виникає у мережі, у м’які резервуари-газгольдери із можливістю надалі використовувати його для потреб підприємства замість природного газу.

  Використання м’яких синтетичних газозбірників – новітній підхід до питання накопичення газу. Серед їхніх переваг над металевими, насамперед, – зменшення витрат під час встановлення і покращення умов праці персоналу при подальшому обслуговуванні. Робота газонакопичувального комплексу цілком автоматизована і забезпечена превентивною системою технологічної безпеки.

  «Використання установки накопичення коксового газу у перспективі надасть Каметсталі щорічну економію майже 8 мільйонів кубічних метрів високовартісного природного газу. А це можливість стати більш енергонезалежними у межах потреб підприємства для підвищення ефективності виробничих процесів. Також реалізація проєкту дозволить зменшити навантаження на навколишнє середовище», – пояснює провідний інженер з нагляду за будівництвом відділу організації робіт на об’єктах капітального будівництва Олександр Постольник.

  До інфраструктури комплексу також увійдуть майданчик обладнання системи стабілізації тиску, на якому, зокрема, будуть встановлені газгольдери, будівля компресорної, вузол збирання конденсату, технологічні мережі тощо.

  Зараз на будівельному майданчику спеціалісти-підрядники проводять роботи з підготовки котлованів під фундаменти будівель, естакад та трубопроводів коксового газу.

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити

  Хотів незаконно перетнути кордон: хлопець з Дніпропетровщини заблукав у Карпатах

  Ввечері, 11 квітня на телефон «Довіри» надійшов дзвінок від 23-річного жителя Дніпропетровщини. Чоловік повідомив, що...

  На Дніпропетровщині презентували правову збірку для військовослужбовців та їхніх сімей

  Збірку для військових та їхніх сімей презентували на Дніпропетровщині. Правовий посібник допоможе захисникам і захисницям...

  У Кам’янському ніч минула спокійно

  Про ситуацію в місті станом на ранок четверга, 11 квітня, повідомив Кам’янський міський голова Андрій...

  На Дніпропетровщині понад півтисячі захисників і захисниць відвідали виїзні майстер-класи з Петриківського розпису

  На Дніпропетровщині для ветеранів проводять майстер-класи з Петриківського розпису. Майже за рік таких занять організували...

  Кам’янські каратисти – переможці та призери Чемпіонату України

  14 квітня у м. Дніпро відбувся Відкритий Чемпіонат України з кіокушин-карате. “Олімпійський дім” прийняв спортсменів...