+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

37.29

Вівторок, 9 Серпня 2022 06:08:48
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

37.29

новини на пульсі:

Персонажа культової гри зробили запорізьким козаком

22 Лютого, 2022

Мова йде про Кратоса з гри God of War 4.

Моддер під ніком Paul-Scott змінив зовнішність головного героя, додавши йому вуса. Він назвав їх «Вуса Мачете», посилаючись на популярний бойовик із Денні Трехо. Втім, вуса більш схожі на ті, які носили козаки часів Запорізької Січі, відзначили деякі користувачі та гравці, які встановили модифікацію.

Робота над цим ніби невеликим доповненням була чималою, адже вони, себто вуса, промальовані детально, з урахуванням всіх нюансів, тож вони привертають увагу, але зовсім не через погану якість їх виконання. Навпаки, козацькі вуса виглядають органічно та не псують образ воїна.

На думку деяких користувачів, Кратос став виглядати ще брутальніше, ніж до цього. В оригінальній грі у нього були вуса з бородою, через що він був більше схожий на вікінга.

 

Довідка: серія ігор God of War розповідає про спартанського воїна Кратоса, який починає хресну ходу проти богів Олімпу за те, що один із них убив родину героя. Протягом свого кривавого шляху Кратос розправляється з усіма відомими жителями Олімпу, поки врешті-решт не добирається до Ареса, а згодом і до Зевса над якими врешті-решт звершує свою помсту, та сам стає богом війни.

 

Підписуйтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин