+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

13.29

PLN

8.742

Субота, 3 Червня 2023 10:06:08
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

13.29

PLN

8.742

новини на пульсі:

Собака дуже рідкісної породи народила вісьмох цуценят

24 Травня, 2023

Всього у світі налічується близько 1000 собак породи веттерхун. Здебільшого, її можна зустріти лише на батьківщині. За повідомленням UK Stabyhoun Association, це голландський водний спанієль. Спочатку її вивели 400 років тому в Нідерландах для полювання на дрібну дичину та водоплавних птахів, звідси і її назва. Під час Другої світової війни порода була майже знищена.

Зараз вона знову набирає популярності завдяки своєму грайливому та лояльному характеру. Веттерхун чудово почувається як на суші, так і у воді. Собаки цієї породи не агресивні і стають гарними сімейними псами.

Як пише Daily Mail, у Дорчестері, що в графстві Дорсет Великої Британії, в родині Майка та Нікі Янг у квітні з’явилися на світ восьмеро цуценят, яких народила їхня собака Аафке. У виводку три дівчинки та п’ятеро хлопчиків. Це перший випадок в країні, коли порода веттерхун дала потомство.

Чудове поповнення збільшить можливості для відновлення цієї рідкісної породи: “Ми сподіваємося, що в наступному десятилітті популяція веттерхунів у Великій Британії збільшиться з 50 до 100 особин. Народження цих цуценят — чудова новина та величезний поштовх для того, щоб порода продовжувала відновлюватися”, — радіють в британській асоціації Wetterhoun Association.

Подружжя цілодобово піклується про малюків. Цуценята вже готуються до переїзду в нові будинки по всій країні: “Усі троє цуценят-дівчаток вирушать у домівки, господарі яких захочуть мати цуценят у майбутньому, якщо їхні собаки підходять. І ми думаємо, що деякі з власників хлопчиків також захочуть їх в’язати, щоб це було добре для породи”, — вважають господарі цих рідкісних собак.

Фото з сайту stabyhounuk.com та офіційної фейсбук-сторінки UK Stabyhoun Association.

Читайте також: ТОП-5 кращих порід собак для маленьких квартир

Як подорожувати залізницею з домашніми улюбленцями

                               Виїжджаємо на природу: як подбати про себе та улюбленця, щоб уберегтися від укусів кліщів

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин