• UA
  • RU
  • Кам’янські фігуристки здобули 13 медалей на всеукраїнських і міжнародних змаганнях

04 Січня, 2024

Спортсмени з Кам’янського вибороли 13 нагород на другому етапі Кубка Всеукраїнської ліги фігурного катання на роликових ковзанах та турнірі з фігурного катання «Interclub New Day Christmas Cup 2023». Про це повідомили в Кам’янській райвійськадміністрації.

Змагання на роликах-квадах проходили в онлайн-форматі за допомогою прямих трансляцій з клубних спортивних майданчиків. Свою майстерність демонстрували 115 представників Києва, Житомира, Харкова, Чернівців, Дніпра, Нікополя та Кам’янського.

Окрім другого етапу Кубка Всеукраїнської ліги, спортсмени взяли участь в турнірі «Interclub New Day Christmas Cup 2023», де змагалися зі спортсменами СК «Елеганс» із Софії (Болгарія).

Кам’янські фігуристки відзначилися чудовими результатами на обох змаганнях. Вихованки тренерського штабу Академії роликового спорту Кам’янського в складі Тамари Цимбал, Вікторії Цимбал, Анни Вінник, Дар’ї Шульги та Марії Коряк посіли вісім перших, чотири других та одне третє місце.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram