• UA
 • RU
 • Пішов з життя директор департаменту екології Кам’янської міської ради Богдан Наполов

  26 Лютого, 2024

  26 лютого передчасно пішов з життя директор департаменту екології та природних ресурсів міської ради Наполов Богдан Григорович.

  «Від імені Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе висловлюю глибокі співчуття рідним та близьким покійного.

  У пам’яті колег він назавжди залишиться професійним й відповідальним керівником, чесною та порядною людиною, патріотом своєї Батьківщини.

  Вічна пам’ять…» – наголосив міський голова Андрій Білоусов.

  Богдан Наполов народився 02 грудня 1976 року в Дніпродзержинську. У 1994 році закінчив середню загальноосвітню школу №36, у 1999 році – Дніпродзержинський державний технічний університет за спеціальністю «Ливарне виробництво чорних і кольорових матеріалів», отримавши кваліфікацію інженера-металурга.

  У березні 1999 року пішов працювати слюсарем на ВАТ «Дніпровський металургійний комбінат», у серпні переведений на посаду майстра слюсарної дільниці. З грудня 2008 року по лютий 2016 року працював заступником голови комісії профспілкового комітету, з лютого 2016 року по листопад 2017 – директором КП «Комунальник». У листопаді 2017 року обійняв посаду начальника управління екології та природних ресурсів міської ради.

  Упродовж 2014–2015 років був учасником АТО.

  Панахида відбудеться 27 лютого о 12:00 у Козацькій церкві Пресвятої Покрови (вул. Сергія Слісаренка, 34), поховання – о 13:00 на Алеї Героїв АТО кладовища по вулиці Весняній.

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити

  Увага, у Кам’янському прогнозуються заморозки

  Дніпропетровським регіональним центром з гідрометеорології оголошено попередження про небезпечні та стихійні метеорологічні явища: 20 квітня...

  До архіву Камʼянського завітали ветерани колишнього ПХЗ

  Днями в архівному управлінні Кам’янської міської ради відкрилася після оновлення постійно діюча документальна архівна виставка...

  На території міста вночі минулося без надзвичайних подій

  Доброго ранку, Кам’янське. Сьогодні, 20 квітня, у Дніпропетровській області оголошено День жалоби за загиблими внаслідок...

  В рамках підготовки до нового опалювального сезону тривають ремонти внутрішньобудинкових мереж

  В рамках підготовки до нового опалювального сезону тривають ремонти внутрішньобудинкових мереж – системи опалення, водопостачання...

  Ніч у Кам’янському пройшла спокійно

  Про ситуацію в місті повідомив Кам’янський міський голова у ранковому зверненнні 21 квітня. “Доброго ранку,...