• UA
  • RU
  • Геній чи звичайний чоловік: Чарлі Чаплін та кіноіндустрія

    16 Квітня, 2024

    День Чарлі Чапліна – це подія, яка відзначається щорічно 16 квітня в різних країнах світу на честь дня народження видатного англійського актора, режисера, сценариста та продюсера. Цей день є нагадуванням про його величезний внесок у кінематограф і популярну культуру.

    Чарлі Чаплін народився в Лондоні в 1889 році і став одним з найбільш впливових постатей у світі кіно. Його легендарний образ «маленького чоловічка» з капелюхом, тростиною та характерними вусиками став символом його комічного таланту та глибокого розуміння людських емоцій. Чаплін був піонером в кіноіндустрії, створивши багато класичних фільмів, таких як «Вогні великого міста», «Нові часи» та «Великий диктатор».

    День Чарлі Чапліна зазвичай відзначають кінопоказами його робіт, виставками, лекціями та іншими культурними заходами. Це день, коли шанувальники творчості Чапліна можуть зануритися в його світ, переглядаючи його фільми та дізнаючись більше про його життя та кар’єру.

    Це також день, коли можна віддати належне впливу, який Чарлі Чаплін мав на сучасне кіно та культуру в цілому. Його творчість продовжує надихати режисерів та акторів по всьому світу, а його внесок у розвиток кіноіндустрії є безцінним.

    Цікаві історії 

    У віці 21 року Чарлі Чаплін збирався покинути акторство та планував розводити свиней. У 1910 році під час гастролей у США з британським мюзик-холом Чаплін познайомився з циркачем із Техасу, який розповів йому про те, як добре жити на фермі, після чого запропонував разом покинути театр і зайнятися розведенням свинок. Втомлений від постійних роз’їздів і незадоволений своєю майже семирічною акторською кар’єрою Чаплін погодився. Разом із циркачем вони нагромадили 2 тисячі доларів і вже доглянули ділянку землі в Арканзасі. Аж раптом Чаплін купив книгу про розведення свиней. Там він виявив докладний опис процесу кастрації поросят, який настільки його жахнув, що Чаплін геть-чисто відмовився від фермерства і віддав перевагу невдалій кар’єрі в театрі.

    Чи вірите цьому? Цей факт чиста правда. Чаплін згадував, що, якби не ця книга, він точно купив би землю в Арканзасі: на той час ферма стала його нав’язливою ідеєю і ночами йому вже почали снитися свині.

    Чарлі Чаплін не переносив запаху… молока. Пояснити природу цього явища Чаплін було, проте говорив, що запах молока асоціюється в нього з сексом і від цього йому стає погано. Тому Чаплін уникав всього молочного і навіть боявся торкатися пляшок з молоком.

    Як вам така дивина? Насправді, це неправда. Вперше 1996 року про це повідомила у скандальній і, як стверджують кінознавці, недостовірній біографії Чапліна письменниця Джойс Мілтон. І вона зробила це без вказівки джерела. Навпаки, сам Чаплін часто згадував, з яким апетитом він у дитинстві їв вівсянку на молоці і як уперше з величезним задоволенням скуштував американський молочний коктейль.

    І дійсно, через стільки років ця постать не перестає нас дивувати.

     

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

    Це може вас зацікавити

    Маленькі дніпряни встановили рекорд України: діти виростили в одній теплиці понад 250 видів рослин

    У Дніпрі вихованці «Центру розвитку дітей та молоді «СтартУм» встановили рекорд України. Вони разом з...

    Задовго до «подарунку» Хрущова: 106 років назад над Чорноморським флотом замайорів український прапор

    Сьогодні минає 106 років з часу звільнення Криму від російських більшовиків, чия окупація у січні...

    29 квітня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити

    29 квітня в Україні день футболу. У вірян починається Страсний тиждень. Іменини святкують Артем та Богдан. Цього...

    Бакалавр за три роки та зміна спеціальності під час навчання: що зміниться для студентів та закладів

    Зміни передбачені у Законі “Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку індивідуальних освітніх...

    Перше зараження смертельною хворобою від оленів: загинуло вже двоє мисливців

    Двоє американців, імовірно, є першими, хто інфікувався пріонною хворобою від оленів. Пацієнти споживали м’ясо тварин,...