![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2022/05/1651823082-7904.webp)
Від героя мемів 2010-х до героя війни
Сьогодні, 6 травня у День піхоти України, прес-служба ООС в дописі на Facebook розповіла історію одного військовослужбовця. Ним виявився житель Рівного Іван Мартинов, за сумісництвом герой інтернет-мему “Чоткий паца”, який набув популярності ще у далекому 2014 році далеко за межами світової мережі.
Зараз Іван несе службу в лавах ЗСУ та бореться проти загарбників на Донбасі. Саме його коментарі щодо економічної ситуації в Україні 2014 року одному з місцевих телеканалів стали культовими. Фразу “це мєрзость” добре пам’ятають і по цей день.
Колишня “YouTube-зірка” служить в Збройних Силах України вже 5 років. Напочатку повномасштабної війни Іван вже 3 місяці як був у відпустці у свого батька, але першого ж дня довелося знову йти на війну.
“Подзвонили із сільради: Ваня, збирайся! Я заварив собі кави, але і попити її не встиг — приїхала машина, і от я вже у військкоматі”, – розповідає військовий.
Після перемоги Іван Мартинов планує одружитися та поїхати подорожувати.
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-26_07-34-11-768x512.jpg)
У Кам’янському ніч минула без надзвичайних подій
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/zag-2-768x433.png)
На воді відпочивай із розумом: у Кам’янському рятувальники провели рейд
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/628c911204790-768x512.jpg)
Поблизу українських кордонів шириться чума жуйних тварин
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/zag.jpg)
Лляний одяг: як вибрати і носити найкращі натуральні тканини для стильного і зручного образу
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/zag-1-768x426.png)